Rakiety

Parking w pobliżu portu lotniczego

W przeciwieństwie obiegowej interpretacji oferta parkingu przy lotnisku Okęcie nie jest przeznaczona jedynie dla postaci odlatujących z lotniska w Warszawie, rezydujących poza metropolią. Z przeciwnej strony bo inaczej, mobilizujemy do skorzystania z naszej oferty współlokatorów Warszawy. Nie należy chyba nikogo tłumaczyć, jakie niebezpieczeństwa czatują na wóz pozostawiony bez dozoru na osiedlowym parkingu na okres dwóch tygodni, czy od czasu do czasu w dodatku dłużej. Miłym zdumieniem będzie wartość proponowana za parkowanie pojazdu na parkingu przy lotnisku Chopina. Mając na uwadze promocje, jest ona niższa niż pożyczenie parkingu dla pozostawionego czterokołowca w centrum miasta. Do tego nie musimy ambarasować się, w jaki sposób przemieścimy się na lotnisko Okęcie w dniu planowanego odlotu. Parking przy warszawskim lotnisku gwarantuje, iż punktualnie dojdziemy do hali wylotów.

parking strzeżony lotnisko Chopina

Zarządzając prywatną, wygodną flotą frachtową gwarantujemy, że w wygodnych warunkach turysta i jego ładunek bez jakichkolwiek ograniczeń zajdzie na lotnisko. Bezpieczeństwo pozostawionego automobilu ręczone jest przez dwudziestoczterogodzinne kontrolowanie materialne obwodu parkingu. Dodatkowym atutem jest ubezpieczenie parkingu przy lotnisku Okęcie. W wypadku uszkodzenia czterokołowca powstałego m.in. z przyczyny burzy gradowej, jak i orkanu, pomimo że samochód nie jest ubezpieczony od tego typu zjawisk, gwarantujemy pokrycie przeżytych szkód. Taka sytuacja nie byłaby osiągalna w przypadku pozostawienie czterokołowca na parkingu osiedlowym, albo na innych parkingach przy Okęciu, które nie posiadają takiego zabezpieczenia.

Parkingi w okolicach lotniska

Wyposażenie parkingu przy lotnisku Chopina poręcza, że po powrocie nie natrafi nas nieprzyjemna niespodzianka w postaci rozładowanego akumulatora i braku możliwości odpalenia wozu. Dzięki posiadanym narzędziom rozruchowym prędko włączymy każdy wehikuł i proponujemy dodatkowo opcję doładowania akumulatora. Każdy pozostawiony na parkingu przy lotnisku Chopina w Warszawie automobil będzie indywidualnie zadbany. Co więcej, dzięki posiadanej swojej flotylli frachtowej gwarantujemy, iż po renesansie na Okęcie błyskawicznie i znakomicie każdy łazik zostanie przetransportowany na parking.